O nas

Na rynku kas fiskalnych działamy od ponad 20 lat. Naszymi klientami są firmy różnych branż, zarówno handlowych jak i usługowych.
Długoletnia współpraca z firmą NOVITUS doprowadziła nas do rangi PREMIUM PARTNERA. Wspólpracujemy także z markami ELZAB, POSNET, EMAR, KOMPUTRONIK i wiele innych. Dzięki naszej bogatej ofercie pomożemy Państwu dobrać odpowiedni sprzęt, dostosowany zarówno do branży, jaką Państwo reprezentujecie, jak i dostępnego budżetu.
Oprócz kas i drukarek fiskalnych posiadamy w ofercie urządzenia wspomagające sprzedaż tj. wagi elektroniczne, czytniki i drukarki kodów kreskowych. Nasze kompleksowe usługi pozwolą zoptymalizować Państwa sprzedaż, dostarczając najlepszego sprzętu w najkorzystniejszych cenach.
Nasi wykwalifikowani pracownicy potrafią szybko rozwiązać problemy techniczne, jak i służą wsparciem w doborze najlepszych rozwiązań technicznych.
W celu dokładnego zapoznania się z naszą ofertą zapraszamy do odwiedzenia naszych biur handlowych w Lublinie, Zamościu, Janowie Lubelskim, Biłgoraju oraz Szczebrzeszynie.

Business team